Fun zóna

Späť na články

Renault ukázal Renault Espace 2020. Pozrite sa na zmeny

Popri vývoji nových modelov Renault nezabúda ani udržiavanie kondície súčasnej ponuky. Svoje sily preto najnovšie sústredil aj na svoju súčasnú vlajkovú loď – sedemmiestny crossover Renault Espace. Automobilka ho síce stále radí skôr medzi MPV, na rozdiel od minulosti však súčasný Espace preferuje skôr formu pred účelom. Po modernizácii je z neho dokonca ešte väčší fešák, než doteraz.


V duchu tohto hesla sa nesie aj modernizácia vonkajších tvarov auta. Základ zostal zachovaný, menili sa len detaily. A prečo nie? Espace takmer nestarne, drobné zmeny sa tak udiali len na nárazníkoch, maske chladiča a na svetlometoch. Tie predné využívajú novú technológiu LED Matrix Vision s aktívnym vykrývaním protiidúcich áut, zadné pozmenili svoju grafiku. V ponuke pribudol aj nový lak „Vintage Red“ a 20-palcové zliatinové disky kolies s pozmeneným dizajnom.


Podľa Renaultu sa až 60 % zákazníkov modelového radu Espace nakoniec rozhodlo pre najvyšší výbavový stupeň Initiale Paris, fabrika preto zapracovala najmä na luxusných prvkoch a z nového Espace urobila ešte prestížnejšiu a modernejšiu záležitosť, než doteraz. Na výber bude viac druhov koženého čalúnenia interiéru, predné sedadlá sú teraz nastaviteľné v desiatich smeroch (poskytujú vyhrievanie, vetranie aj masáž), bočné okná  s lepšou akustickou izoláciou sa teraz objavujú štandardne pre všetky verzie a v stredovom tuneli pribudli nové odkladacie miesta s držiakmi nápojov. Stredový dotykový displej s uhlopriečkou 9,3 palca teraz riadi nový palubný systém Easy Link a svojou funkcionalitou lepšie dopĺňa 10,2-palcový digitálny prístrojový štít. Pribudol nový asistent pre jazdu v kolónach, či adaptívny tempomat s funkciou stop&go a aktívnym udržiavaním v jazdnom pruhu.


Renault nezabúda zdôrazňovať ani prítomnosť systému 4Control natáčajúceho všetky štyri kolesá, či použitie benzínového štvorvalca 1,8 TCe (165 kW/224 k) aj naftových motorov 2,0 dCi s výkonmi 118 kW (160 k) a 147 kW (200 k). Novinka sa v predaji objaví na jar 2020.

ZDROJ: https://www.topspeed.sk/francuzi-ukazali-renault-espace-2020-pozrite-sa-na-zmeny/16883

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:30 - 12:30
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 13:00
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené

Trnava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 12:00
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 7:30 - 16:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené