O spoločnosti

Poslanie spoločnosti

Akciová spoločnosť AUTOŠTÝL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Počas tohto obdobia sme sa stali stabilným partnerom poskytovania prémiových služieb v oblasti predaja a servisu vozidiel VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT, DACIA a NISSAN. Náš tím je pripravený poskytovať vysokú úroveň zákazníckych služieb a našou prioritou je plnenie aj najnáročnejších požiadaviek klientov a hľadanie optimálnych riešení pre uspokojenie ich potrieb.

Vízia spoločnosti

Sme úspešná slovenská firma pôsobiaca na trhu v oblasti predaja a doplnkových služieb pre široké spektrum vozidiel - od dostupných a ekonomických vozidiel, malých či veľkých dodávok, pickupov, elektromobilov až po luxusné a športové vozidlá. Umožňujeme klientom spravovať celý firemný park vozidiel a mobilitu zamestnancov pod jednou strechou. Máme ambície byť najsilnejším poskytovateľom služieb a stabilným partnerom v regióne.

Politika spoločnosti

Našimi hodnotami sú stabilita, spoľahlivosť a odbornosť vo vzťahu k zákazníkom, partnerom a zamestnancom. Naše chápanie spokojnosti zákazníka je založené na kladných referenciách zákazníkov.

Silnými stránkami spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov v oblasti použitia osvedčených technológií, metodík poskytovania služieb a znalosťou potrieb zákazníka. Sme si vedomí toho, že ľudský potenciál v našej spoločnosti je najsilnejším kapitálom, preto venujeme zdroje a čas pre správny rozvoj a vzdelávanie. Zamestnancov aktívne zapájame do procesov rozvoja a riadenia našej spoločnosti. Táto politika je záväzná pre všetkých pracovníkov a externých partnerov našej spoločnosti.

Reklamačný poriadok spoločnosti Autoštýl, a.s..pdf


Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie