Fun zóna

Späť na články

Defender odfotili pri nakrúcaní novej bondovky

Počas októbra sa dočkáme opätovného oživenia mena Defender, ktoré v sériovej výrobe skončilo v roku 2016. Vieme to vďaka nedávnemu úniku podrobných technických materiálov. Tomu predchádzalo zverejnenie fotografie prednej časti i dvojice interiérových detailov, ktoré zároveň naznačili jeho siluetu. Chystaný off-road z Nitry je teraz odhalený.

Sociálnymi sieťami začal putovať záber, na ktorom je nástupcu legendy vidieť kompletne a navyše bez maskovania. Údajne ho odfotili pri nakrúcaní novej bondovky. Pravdepodobne na ňom bude vo filme jazdiť záporný hrdina s ruským pôvodom, čo naznačuje evidenčné číslo a čierno-čierna farebná schéma. Na vozidle však upúta aj niekoľko ďalších detailov.Nástupca ikony značky Land Rover disponuje vstavaným navijakom v prednom nárazníku, ktorý asi bude súčasťou príplatkového vybavenia. Zaujímavým prvkom sú plochy tzv. slzičkového plechu lemujúce prednú kapotu. Ide o riešenie známe z minulosti, na ktorú odkazuje aj celkový hranatý tvar či výstup vzduchu na hranici predných blatníkov a dverí.

Už onedlho sa dočkáme ďalších pohľadov na terénne vozidlo, ktoré sa bude pre celý svet vyrábať v nitrianskej fabriky koncernu JLR. Októbrový termín pravdepodobne platí pre štart predaja. Svetovú premiéru si nový Defender odbije počas autosalóna vo Frankfurte, všetky detaily o britskom off-roade by sme sa teda mali dozvedieť o dva týždne.


ZDROJ: https://autobild.pluska.sk/novinky/chystany-off-road-nitry-odhaleny-defender-odfotili-pri-nakrucani-novej-bondovky

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené

Trnava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 7:30 - 16:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené