Fun zóna

Späť na články

Ďalší pohľad na budúci Defender z Nitry

Už niekoľko mesiacov nás Land Rover pripravuje na uvedenie nástupcu legendy menom Defender a viackrát ukázal jeho maskované prototypy. Naposledy z ich pôsobenia v Afrike. O dizajne však viac napovedala uniknutá fotka, ktorá prezradila základné dizajnové línie vozidla prostredníctvom grafiky na prístrojovej doske. Teraz vieme opäť o niečo viac.

Ďalší pohľad na budúci Defender prináša záber jedného z predsériových kusov zverejnený na sociálnej sieti. Off-road bude pochádzať z Nitry a práve v tamojšej novootvorenej továrni mohol obrázok vzniknúť. Vidieť na ňom prednú časť auta pred kompletizáciou. Chýbajú mu typické zelené symboly či kapota a motorový priestor vypĺňa čosi iné, no o dizajne hovorí jasnou rečou.Moderná verzia terénnej ikony bude nakoniec vo viacerých rysoch pripomínať koncept DC100 predstavený v roku 2011. Ide napríklad o jednoduchý štýl svetlometov, tvar mohutných blatníkov či prítomnosť výraznej vertikálnej línie pod úrovňou okien. Oproti štúdii bude finálny Defender hranatejší, odlišnosti sa týkajú masky chladiča i predného nárazníka. Zachytený exemplár má okrem čiernych a strieborných plastových prvkov aj strechu lakovanú bielou farbou.

Na čerstvej fotografii môžeme vidieť tiež základné obrysy interiéru, doň sme sa však už dávnejšie pozreli vďaka inému uniknutému záberu. Kompletné odhalenie britského vozidla je len otázkou času. Jeho presný dátum zatiaľ nepoznáme, no malo by sa odohrať v najbližších mesiacoch. Do konca roka má totiž slovenská fabrika spustiť sériovú výrobu typu Defender.


ZDROJ: https://autobild.pluska.sk/clanok/219214/dalsi-pohlad-na-buduci-defender-z-nitry

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené

Trnava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 7:30 - 16:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené