Jaguar

Dlhoročné skúsenosti

V Autoštýle máme s predajom a servisom vozidiel značky Jaguar už dlhoročné skúsenosti. Naše dlhodobé skúsenosti sú premietnuté do maximálneho úsilia vyhovieť zákazníkovi a vyhovieť všetkým jeho potrebám, pretože práve spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.

Široká ponuka skladových vozidiel

Naše skladové zásoby vozidiel Jaguar dokážu pokryť všetky Vaše preferencie. Ponúkame Vám širokú paletu modelov, v ktorej určite nájdete vozidlo presne podľa vašich preferencií. Rezervujte si testovaciu jazdu a vyskúšajte si nový Jaguar priamo na ceste ešte dnes.

Servis bez kompromisov

Náš autorizovaný servis Jaguar je vybavený najmodernejšou technológiou v oblasti údržby osobných vozidiel na trhu. Naši servisní technici a poradcovia sú zárukou toho, že o Váš Jaguar bude vždy profesionálne postarané a všetky servisné úkony budú vykonané podľa najnovších postupov a štandardov.

Servis tri roky bez starostí

Na nás v Autoštýle sa vždy môžete spoľahnúť aj preto v cene Vášho nového Jaguara automaticky získate servis na najbližšie 3 roky úplne zadarmo. Užívajte si Vašu jazdu za volantom a nechajte svoj Jaguar v rukách ozajstných odborníkov s istotou, že vždy bude o Vaše vozidlo dokonale postarané.

Novinky

Chcete byť upozornený na novinky Jaguar?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete dostávať pravidelné novinky o značke Jaguar

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie