Fun zóna

Späť na články

Jaguar F-Pace s novou edíciou 90th Anniversary skončí, stále si ho ale kúpite aj s V8

Aj keď viaceré koncerny už menia rétoriku a nechcú odstaviť spaľovacie motory prinajmenšom tak rýchlo, ako mali v pláne, Jaguar si ide za svojim a od roku 2025 má byť výlučne elektrickou značkou. Musíme sa preto rozlúčiť aj so stredne veľkým SUV Jaguar F-Pace, ktoré prichádza v novej edícii 90th Anniversary odkazujúcej na dlhoročnú výrobu práve spaľovacích pohonných jednotiek. 


Edícia zaujme paketom vychádzajúcim z R-Dynamic, rozdielom bude len plaketa. Záujemcovia si budú môcť do auta priplatiť mnohé nadštandardné, nič z toho však nebude až tak špecifické, aby to stálo za zmienku. Naopak, spomenúť treba stále dostupný vidlicový osemvalec vo verzii SVR 575 Edition, ktorá je zaujímavá práve poslednou V8 pod kapotou Jaguaru.


Edícia 90th Annversary je u nás dostupná vo výbave S, SE alebo HSE, s plug-in hybridom aj tromi dieselovými motormi. Základ so štvorvalcovým vznetovým dvojlitrom naladeným na 120 kW (163 koní) začína u nás na 67 961 eur. Výroba  SUV bude pokračovať do konca tohto roka, objednávky ale budú uzatvorené o pár mesiacov skôr. Kto chce poslednú edíciu alebo V8, má na to posledných pár mesiacov.

ZDROJ: topspeed.sk

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené