Nové VOLVO XC40

Navrhnuté okolo Vás

Zdieľajte zážitky

O svoje Volvo XC40 sa môžete jednoducho podeliť s priateľmi, rodinou či kolegami. Stačí, ak im poskytnete prístup prostredníctvom ich telefónu alebo mobilného zariadenia a aplikácie Volvo On Call. Keďže nemusíte odovzdať kľúč fyzicky, otvára sa vám celý svet nových zážitkov. Jednoduchšie a bezpečnejšie to snáď už ani nejde.

Harmónia detailov

Nakladanie a vykladanie batožiny uľahčujú v modeli Volvo XC40 viaceré funkcie, ako napríklad bezdotykové elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru. Stačí pohýbať nohou pod zadným nárazníkom a dvere sa automaticky otvoria alebo zatvoria. Navyše môžete vyklopiť alebo vybrať podlahu batožinového priestoru, či dokonca jediným stlačením tlačidla sklopiť operadlá zadných sedadiel. Volvo XC40 ponúka inteligentné úložné riešenia, ktoré uľahčujú život, napríklad veľké úložné priehradky vo dverách, do ktorých sa zmestí notebook alebo kabelka, a tiež šikovný výklopný háčik na rýchle občerstvenie. Dokonca aj pod stredovou lakťovou opierkou sa nachádza priestor, kam bez problémov vložíte väčšiu škatuľu s vreckovkami.

Vízia bezpečnosti

Systém City Safety, ako súčasť štandardnej výbavy všetkých vozidiel Volvo XC40, slúži ako váš kopilot, ktorý na vás stále dáva pozor. Rozpoznáva iné vozidlá, chodcov, cyklistov a väčšie zvieratá pred vozidlom a v prípade hroziacej zrážky vyšle upozornenie. Ak včas nezareagujete, automaticky aktivuje brzdy, aby zrážke zabránil alebo aspoň zmiernil jej následky. Spoločnosť Volvo Cars je synonymom bezpečnosti na cestách. Prvú ochrannú klietku sme zaviedli do výroby v roku 1944 a už v roku 1959 sme vytvorili trojbodový bezpečnostný pás. Neustále zavádzame ďalšie inovácie, pričom sa snažíme naplniť našu víziu, aby od roku 2020 už nikto nezahynul ani sa vážne nezranil v novom vozidle značky Volvo.

Váš inteligentný pomocník

Technológie v modeli Volvo XC40 majú vskutku ľudský rozmer. Ich úlohou je uľahčiť vám život, počnúc centrálnou dotykovou obrazovkou s jednoduchým používaním až po displej vodiča s vysokým rozlíšením a hlasové ovládanie, ktoré dokáže rozpoznávať bežný jazyk. Všetky sú rovnako prirodzené ako používanie telefónu.

Jazdite s istotou

So systémom Pilot Assist bude jazda v meste oveľa príjemnejšia. Automaticky totiž zachováva konštantnú rýchlosť a odstup od vozidla vpredu, ba dokonca pomáha riadiť vozidlo a udržiava ho v hraniciach jazdného pruhu. Volvo XC40 dodáva vodičovi istotu vďaka vyvýšenej polohe za volantom, ktorá mu zaručuje lepší výhľad. Skvelé manévrovacie schopnosti a citlivé riadenie navyše poskytujú pocit dokonalej kontroly nad vozidlom.

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené