Fun zóna

Späť na články

POLESTAR PERFORMANCE PARTS: Vylaďte si Vaše Volvo k dokonalosti

Spoločnosť POLESTAR prináša úplne nový rad vysoko výkonných produktov vo forme programu POLESTAR PERFORMANCE Parts, vďaka ktorým si vodiči Volvo budú môcť ešte viac vychutnať jazdu.

 


Zažite extra dávku výkonu pre ešte väčšie potešenie z jazdy vo Vašom vozidle Volvo. Zvýšte výkon a optimalizujte spotrebu vozidla pomocou originálneho a schváleného vylepšenia motora POLESTAR. Ponuka, ktorá dokonale pristane Vášmu štýlu jazdy. Všetky optimalizácie sú vyvinuté s cieľom poskytnúť vyšší výkon v stredných otáčkach motora, ktoré sa používajú najviac počas aktívnej jazdy, napríklad pri predbiehaní alebo pri vjazde na rušnú cestu. Zvýšený výkon v kombinácii s účinkom prevodovky poskytuje rýchlu odozvu na plynový pedál a umožňuje tak vozidlu dynamickejšie reagovať na pokyny vodiča. Ak je Vaše vozidlo stále kryté továrenskou zárukou, po nahratí optimalizácie POLESTAR záruku nestrácate! Optimalizácie sú dostupné na celú aktuálnu modelovú ponuku vozidiel VOLVO -  S60, V60, S80, V70, XC60, XC70, S90, V90 a XC90. Iba teraz v zvýhodnených cenách už od 700€ s DPH vrátane inštalácie. Informujte sa o možnosti vykonania optimalizácie aj pre Vaše vozidlo VOLVO na info@autostyl.sk alebo na tel. číslach: 0905 869 554, 0948 888 402*.


Program POLESTAR PERFORMANCE Parts ponúka aj širokú škálu dokonale skonštruovaných vylepšení – zo začiatku pre modely VOLVO S60, V60, V40 a XC60. Zdokonaliť možno časti podvozka, kolesá, výfuk, interiérové a exteriérové prvky a ďalšie.

„Zákazníci z celého sveta nám už dlho poskytujú silnú odozvu týkajúcu sa programu Polestar Performance Parts. Sme radi, že od dnes dokážeme uspokojiť dopyt. Cieľom tohto produktu je vylepšiť už aj tak skvelé vlastnosti vozidiel Volvo v oblasti výkonu, ovládateľnosti a potešenia z jazdy,“ povedal Niels Möller, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Polestar.

Všetky komponenty programu Polestar Performance Parts sú skonštruované podľa filozofie „Vyrobené pre výkon“. Konštruktéri a jazdci Polestar a motošportový partner Cyan Racing naplno využili svoje 20-ročné skúsenosti z motoristického športu.

„Na pretekárskych okruhoch sme sa s našimi kolegami zo spoločnosti Cyan Racing naučili, že šampionáty sa nevyhrávajú v jednom kole. Tajomstvo nášho úspechu na okruhoch tkvie vo vyvážených a precíznych vozidlách, ktorých správanie dokáže vodič predvídať vo všetkých situáciách. Skúsenosti z okruhov sa prenášajú priamo do vývoja našich cestných vozidiel a produktov na zvýšenie výkonu. Nový program produktov Polestar Performance Parts nie je výnimkou. Komponenty sú navrhnuté a vyvinuté podľa tej istej filozofie,“ povedal Henrik Fries, riaditeľ výskumu a vývoja spoločnosti Polestar.


Komponenty POLESTAR PERFORMANCE Parts možno zakúpiť ako kompletný balík, vrátane dielov podvozka, diskov a pneumatík, nasávania a výfuku a dielov do exteriéru a interiéru. Všetky komponenty sa spoločne postarajú o presvedčivejší pôžitok z jazdy, a to najmä v kombinácii s balíkom Polestar na optimalizáciu výkonu. Rovnako ich možno zakúpiť aj samostatne.


Vývoj a testovanie všetkých súčastí programu POLESTAR PERFORMANCE Parts prebieha v spolupráci so spoločnosťou VOLVO Cars podľa rovnakých vysokých štandardov ako v prípade všetkých ostatných produktov. Tento proces zaisťuje bezchybnú montáž a povrchovú úpravu bez vplyvu na továrenskú záruku Volvo, a čo je najdôležitejšie, zvyšuje pôžitok z jazdy.

Do programu POLESTAR PERFORMANCE Parts budú časom zaradené aj ďalšie modely VOLVO.


* Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás kontaktujte na info@autostyl.sk alebo na tel. čísla 0905 869 554, 0948 888 402. Pred inštaláciou softvéru je nutné preverenie dostupnosti na konkrétne vozidlo pomocou overenia VIN čísla. Cenová ponuka platí do 31.5.2017 alebo do vypredania skladových zásob. Cena je uvedená vrátane DPH.

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené