JUKE

ZAČNITE SVOJU REVOLÚCIU SO 100 % NOVÝM NISSANOM JUKE

TOTO COUPÉ VÁS CHYTÍ ZA SRDCE

Ostré línie, dramatické svetlá, pôsobivé akcenty v interiéri, 19" disky kolies z ľahkých zliatin a neobyčajná plávajúca strecha. Zaujme nielen oko, ale tiež vytvára elegantnú aerodynamiku, vďaka ktorej pretnete vzduch pri menšej spotrebe paliva a tichšej jazde. Ak ste naozaj pripravený vyjadriť sa, najmodernejší dizajn nového modelu Nissan Juke sa neponáša na nič, čo dnes nájdeme na cestách.

ÚPLNE NOVÉ LED SVETLOMETY

Ukážte sa! Dizajn prednej časti nového modelu Nissan Juke je natoľko charakteristický, že si ho s ničím nepomýlite. Vďaka LED svetlometom sa vytvára dojem bližší prirodzenému svetlu, čo zlepšuje viditeľnosť pre vodiča.

LEGENDÁRNY TVAR ZADNÝCH SVETIEL

Zadné LED svetlomety nového modelu Nissan Juke disponujú charakteristickým dizajnom Nissan zvaným Boomerang". Vďaka jasným LED svetlometom ste v premávke lepšie vidieť, sú teda nielen štýlové, ale aj bezpečné. Zadný spojler nielen vyjadruje vašu osobnosť, ale aj zlepšuje aerodynamiku nového modelu Nissan Juke.

VÁŠ OSOBNÝ PRIESTOR

Vďaka revolučnému dizajnu nového modelu Nissan Juke je interiér optimalizovaný ako v kokpite. Nový model Nissan Juke vás vtiahne medzi vzrušujúce zážitky – od dizajnu typu Gliding Wing až po svoj plávajúci prístrojový panel. Pokročilé technológie sú umiestnené intuitívne na dosah ruky. V opierkach hlavy je váš vlastný zvukový systém. Športové sedadlá vás objímu a podržia. A napriek tomu je priestranný a vzdušný so skvelou viditeľnosťou.

POZRITE SA NA VIDEO JUKE

Prehraj video

TECHNOLÓGIA PROPILOT**

Nová generácia jazdenia je tu – ponúka to maximálne vzrušenie z riadenia vášho nového modelu Nissan Juke, zatiaľ čo máte všetko pod dohľadom a ste v bezpečí. Technológia ProPILOT Assist** pomôže vášmu novému modelu Nissan Juke udržovať si v závislosti od okolitej premávky nastavenú vzdialenosť od vozidla pred vami. Dokonca dokáže vozidlo úplne zastaviť, a potom znovu rozbehnúť, keď sa premávka začne znova hýbať. Mimo mesta vám ProPILOT Assist** pomôže udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu nielen na rovinkách, ale aj v miernych zákrutách.

POKROČILÁ BEZPEČNOSŤ A ASISTENCIA PRE VODIČA

Všetci sme len ľudia. Oceníme trochu pomoci. Od čítania dopravných značiek, cez spozorovanie vozidiel v mŕtvom uhle, až po rozpoznanie chodcov či cyklistov, čo stoja v ceste – nový model Nissan Juke na vás dáva pozor.

PARKUJTE AKO PROFESIONÁL

Žiadne parkovacie miesto pre vás nebude primalé. Monitorovanie okolia vozidla zabezpečuje kamerový systém, ktorý vám umožňuje 360⁰ pohľad na auto, pričom si môžete zvoliť pohľad na predok, zadok, či bok, aby ste mohli parkovať sebaisto a bez ťažkostí.

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: na objednanie
NEDEĽA: zatvorené