VOLVO V60

Rodinné športové kombi

Naša vízia rodinného vozidla

Nové Volvo V60 je všestranné rodinné kombi, vďaka ktorému využijete každý okamih naplno. Vďaka dokonalému podvozku, výkonným motorom a možnosti výberu jazdného režimu sa stávate stredobodom pútavého zážitku z jazdy. Kombinácia škandinávskeho zmyslu pre detail a inteligentných technológií vytvára interiér, v ktorom si budete užívať každú minútu. Model V60 je zvnútra aj zvonka vyjadrením kvality a zmyslu pre účelnosť, ktoré sú inšpirované najlepším škandinávskym dizajnom. Už viac ako 60 rokov sa riadime víziou vytvárať vozidlá typu kombi, ktoré obohacujú životy ľudí. Toto je stelesnením našej vízie.

Praktický a elegantný

Vychutnajte si luxusný pocit z kabíny so zákazkovými ergonomickými prednými sedadlami, flexibilnými sklápacími zadnými sedadlami, prémiovou kožou, miestom na nohy pre dlhé kilometre a množstvom úložného priestoru.

Preskúmajte funkcie

Mnohé funkcie modelu V60 sa ovládajú z centrálneho displeja s dotykovou obrazovkou – táto funkcia je dobre známa u vozidiel Volvo novej generácie, v ktorých sa snúbi elegantný dizajn s jednoduchým používaním. Je navrhnutý tak, aby predchádzal narušeniu pozornosti vodiča. Výrazná a prehľadná grafika a vertikálny formát umožňujú pohodlné čítanie informácii a máp. 9-palcová dotyková obrazovka je tak citlivá, že ju môžete používať aj s nasadenými rukavicami. Jej povrch má špeciálnu vrstvu, ktorá minimalizuje odraz svetla.

Klasický švédsky komfort

Každý detail odráža našu vášeň pre hmotu so štýlom - každý jeden je podrobne zvážený na jednoduchej ľudskej úrovni pre vaše maximálne pohodlie a radosť.

Dáva na vás pozor a sleduje situáciu

Bezpečnosť patrí medzi základné princípy každého vozidla Volvo a funkcie, ktoré robia z modelu V60 bezpečným miestom pre vás a vašich pasažierov, sú výsledkom desaťročí inovácií. Bórová oceľ s ultravysokou pevnosťou – jedna z najpevnejších typov dostupnej ocele – vytvára okolo cestujúcich pevnú bezpečnostnú „klietku“. Predné a zadné deformačné zóny rozptýlia v prípade zrážky čo najviac energie nárazu a nasmerujú ju mimo oblasti, v ktorej sa nachádzajú cestujúci.

Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:30 - 12:30
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené