Dlhoročné skúsenosti

V Autoštýle máme s predajom a servisom vozidiel značky Volvo už 18 ročné skúsenosti. Naše dlhodobé skúsenosti sú premietnuté do maximálneho úsilia vyhovieť zákazníkovi a vyhovieť všetkým jeho potrebám, pretože práve spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.

Široká ponuka skladových vozidiel

Naše skladové zásoby vozidiel Volvo dokážu pokryť všetky Vaše preferencie. Ponúkame Vám širokú paletu modelov, v ktorej určite nájdete vozidlo presne podľa vašich preferencií. Rezervujte si testovaciu jazdu a vyskúšajte si nové Volvo priamo na ceste ešte dnes.

Servis bez kompromisov

Náš autorizovaný servis Volvo je vybavený najmodernejšou technológiou v oblasti údržby osobných vozidiel na trhu. Naši servisní technici a poradcovia sú zárukou toho, že o Vaše Volvo bude vždy profesionálne postarané a všetky servisné úkony budú vykonané podľa najnovších postupov a štandardov.

Doživotná záruka

Náš autorizovaný servis Volvo Vám ponúka doživotnú záruku na všetky náhradné diely na vozidlá predané od 1.7.2020 (mimo dielov, ktoré podliehajú bežnému opotrebeniu). Nechajte svoje Volvo v rukách ozajstných odborníkov s istotou, že vždy bude o Vaše vozidlo dokonale postarané a na všetky náhradné diely dostanete u nás doživotnú záruku. Podmienky doživotnej záruky

Novinky

Chcete byť upozornený na novinky Volvo?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete dostávať pravidelné novinky o značke Volvo

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené