NOVÝ RENAULT TRAFIC SPACECLASS

Maximálny prvotriedny zážitok

Vzrušujúci a dynamický dizajn

Objavte sofistikovaný a príťažlivý dizajn Nového Trafic SpaceClass. Prejavte svoju elegantnú stránku vďaka chrómovanej čelnej maske a Full LED svetlometom s ikonickým svetelným podpisom v tvare písmena C. Zaujme tiež tónovanými oknami, metalickou farbou v štandardnej výbave a novými exkluzívnymi leštenými diskami kolies.

Elegantný a modulárny interiér

Vďaka modularite vozidla Nový Trafic SpaceClass si ešte viac užijete čas strávený na jeho palube. Jeho otočné, posuvné a odnímateľné sedadlá vám poskytujú úplnú kontrolu nad usporiadaním interiéru. Pohodlne prepravte až 6 cestujúcich v konfigurácii tvárou v tvár, alebo sa vydajte na dobrodružstvo vo verzii Escapade, v ktorej sa zadná lavica zmení na posteľ.Ponúknite svojim cestujúcim jedinečný zážitok bez ohľadu na to, kam vás vaša cesta zavedie. V priestrannom interiéri sa nachádza 6 osobných LED svetiel na čítanie, 2 USB konektory a sklopný stôl v strede: Nový Trafic SpaceClass je dokonalý salónik na kolesách.
Nechajte sa uniesť jeho volantom potiahnutým kožou a exkluzívnou palubnou doskou vo farbe sivá Meteor a užite si eleganciu bez limitov!

Nanovo definujte spôsob cestovania

Cestujte bez obmedzení vďaka širokej ponuke motorov dostupných pre Nový Trafic SpaceClass. Vyberte si z motorov s manuálnou alebo automatickou prevodovkou EDC. Táto 6-stupňová dvojspojková prevodovka vám zaistí rýchle a plynulé radenie prevodových stupňov pre pohodlnejšiu jazdu.Nový Trafic SpaceClass je vybavený asistenčnými systémami pre vodiča najnovšej generácie. Vašu bezpečnosť zaisťuje aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) a systém varovania pred opustením jazdného pruhu. Systém varovania pred vozidlom v mŕtvom uhle vám zabezpečí bezpečnejšiu zmenu jazdného pruhu a adaptívny tempomat vám umožní splynúť s tempom premávky.

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:30 - 12:30
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 13:00
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Trnava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 12:00
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 7:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené