Renault MEGANE GrandCoupé

Technológiou k úspechu

Obdivujte jeho proporcie

Za pôvabným Renault MEGANE GrandCoupé sa každý otočí. Karoséria typu sedan, dynamické línie a veľkorysé rozmery vytvárajú originálny štýl, svieži a elegantný zároveň.

Využívajte najlepšiu technológiu

Renault MEGANE GrandCoupé je praktický na každodenné používanie, pričom zlepšuje váš zážitok z jazdy. Vďaka jeho veľkorysým rozmerom a šikovným odkladacím priestorom váš život na palube nikdy nebol taký ľahký a oslobodzujúci. Do batožinového priestoru Renault MEGANE GrandCoupé sa dostanete aj s plnými rukami. Stačí prejsť nohou pod zadným nárazníkom a batožinový priestor sa pred vami otvorí. Zdokonaľte svoj zážitok z jazdy a užívajte si pokojnú myseľ. Naši odborníci vybavili Renault MEGANE GrandCoupé najnovšími technológiami z vyššieho segmentu.

Užite si to

Každá jazda je ako nový zážitok. Technológie MULTI-SENSE dokážu meniť nastavenia tak, aby prispôsobili jazdu vašim potrebám. Osvojte si zodpovedný štýl jazdy. Aplikácia Driving ECO2 prístupná z obrazovky R-LINK 2 vám povie všetko o vašom štýle jazdy. Zistite, ako sa môžete zlepšiť a znížiť spotrebu paliva a emisie skleníkových plynov.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie