VOLVO S/V90 R-DESIGN: Smart casual pre vyššiu strednú triedu zo severu

Spoločnosť Volvo Cars odhalila športové modely R-Design nového sedanu S90 a kombi V90.


Kľúčovým prvkom modelov S90 a V90 R-Design je moderný športový podvozok, ktorý zabezpečuje energickú jazdu a dobrý kontakt s vozovkou.

„Variant R-Design dodáva našim elegantným vozidlám kombi a sedan zo série 90 výhodu v podobe atraktívnej kombinácie športovejšej, aktívnejšej jazdy a jasne viditeľného športového dizajnu,“ povedal Björn Annwall, hlavný viceprezident spoločnosti Volvo Cars pre marketing, predaj a služby zákazníkom.


Modely R-Design sa môžu pochváliť novým spracovaním prednej masky s hmlovými svetlami zakomponovanými do spojlera. Prinášajú jedinečnú mriežku chladiča a lesklé čierne obloženie vpredu aj vzadu. Športový charakter vozidla ďalej umocňujú nové 5-lúčové disky kolies s matnou čiernou úpravou a diamantovým výbrusom.

Interiér ponúka široké spektrum štýlových detailov – od jedinečného ozdobného obloženia, pedálov a koberčekov, až po tvarované športové sedadlá a špeciálny volant, vrátane špičkového balíka vnútorného osvetlenia, z ktoré vyžaruje pozornosť venovaná jednotlivým detailom.

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie