Volvo XC40 ART

Limitovaná edícia je späť!

VOLVO XC40 ART JE SPÄŤ!

Autoštýl vypočul množstvo želaní našich zákazníkov a po roku Vám opäť prináša limitovanú edíciu VOLVO XC40 ART. Využite jedinečnú príležitosť a získajte vozidlo, ktoré Vám ponúka výrazný dizajn, šikovné úložné riešenia a inteligentné technológie.

Edícia ART

Limitovaná edícia VOLVO XC40 ART vyjadruje naše 19 ročné skúsenosti s predajom vozidiel VOLVO. Naše dlhoročné skúsenosti s predajom vozidiel a dokonalá znalosť našich zákazníkov vyústili k modelu, ktorý je navrhnutý okolo vás. Ponúka totiž dizajn a inovácie, ktoré Vám uľahčia život a vnesú doň viac zábavy.

Oáza bezpečnosti

Model XC40 stanovil vo svojom segmente nový štandard v oblasti dizajnu, konektivity a bezpečnostných technológií. Práve bezpečnosť celej posádky je pre vozidlá z edície ART prioritou. Množstvo inteligentných technológií sa za každých okolností postará o to aby ste Vy a Vaša posádka boli po celý čas v dokonalom bezpečí.

Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie