Mimoriadne financovanie vozidiel VOLVO

Získajte práve teraz nové VOLVO v AUTOŠTÝLE

S nami na to máte

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? Práve preto sme si pre Vás pripravili mimoriadnu ponuku financovania. Financovaniu našich vozidiel rozumieme najlepšie, a preto vám aj ponúkneme najvýhodnejšie podmienky. Navyše všetko prispôsobíme presne podľa vašim požiadaviek a možností.

Zaplaťte iba 10% a ďalšiu splátku zaplatíte až o rok

Ponuka aká tu ešte nebola. Využite práve teraz našu mimoriadnu ponuku financovania. Získajte nové VOLVO ešte dnes a splácajte až o rok. S našou možnosťou financovania Vám na získanie nového vozidla stačí uhradenie akontácie vo výške 10% a nasledujúcu splátku zaplatíte až o rok.

Všetko vybavíte rýchlo a jednoducho

Priamo u nás v Autoštýle vybavíte všetko: vyberiete si vozidlo, podľa svojich možností určíte výšku vopred uhradenej časti kúpnej ceny vozidla (akontácia), dobu splácania, podpíšete úverovú zmluvu a vozidlo poistíte. Šetríme tak Váš čas aj Vaše peniaze.

Stačí sa iba vybrať

Vyberte si ktorýkoľvek z našich modelov a my vám pomôžeme s jeho jednoduchých a výhodným zafinancovaním. Jazdite ešte dnes a splácajte až o rok.

Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie