Renault MEGANE Grandtour

Prebuďte v sebe vášeň

Elegantný dizajn

Výrazne tvarované zadné blatníky, vyrysované krivky, impozantná predná maska, výrazný svetelný podpis denného LED svietenia... Dynamický dizajn Renault MEGANE Grandtour je prísľubom silných zážitkov. Usaďte sa do kabíny vybavenej najnovšími technológiami. Užite si špičkový materiál a vysoko kvalitné spracovanie. Usaďte sa do Renault MEGANE Grandtour a užite si jeho interiér. Naši konštruktéri spolu s odborníkmi na ergonómiu spojili svoje znalosti, aby vám zaručili výnimočný komfort a pohodu.

Prispôsobte si priestor na palube

Spojte sa s Renault MEGANE Grandtour. Rekordná nakladacia dĺžka, veľa odkladacích priestorov a neuveriteľný modulárny dizajn z neho robia prednostného partnera na každý deň. Renault MEGANE Grandtour vybavený najnovšími technológiami vyššej triedy vám uľahčí jazdenie. Užite si zážitok z jazdy v plnom rozsahu. Renault MEGANE Grandtour je vybavený našimi najnovšími intuitívnymi a pripojenými multimediálnymi technológiami.

Vyberte si to najlepšie z multimédií

Rýchly pohľad na 7" farebný digitálny tachometer v Renault MEGANE Grandtour vám poskytne množstvo užitočných informácií o vašej jazde. V spojení s technológiou MULTI-SENSE sa jeho displej prispôsobí štýlu a farbe režimu, ktorý ste si vybrali. R-LINK 2, dotykový palubný tablet vám niekoľkými kliknutiami umožní prístup k funkciám a nastaveniam Renault MEGANE Grandtour. Navigácia, rádio, aplikácie... Vďaka jednoduchému, intuitívnemu a pripojenému rozhraniu si môže prispôsobiť svoje vlastné nastavenie a uložiť až 6 profilov. Hneď po nastúpení tak máte vaše nastavenie displeja alebo nastavenie vášho sedadla

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

OTVÁRACIE HODINY

Trenčianska Turná

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: 9:30 - 12:30
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 16:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

Bratislava

PREDAJ

PON. - PIA.: 8:00 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené

SERVIS

PON. - PIA.: 07:30 - 17:00
SOBOTA: zatvorené
NEDEĽA: zatvorené