Renault KADJAR

Prestaňte sa prizerať, začnite žiť

Jeho silné stránky

Zažite každý deň vzrušenie z dobrodružstva! Renault KADJAR je všestranný a pohodlný na diaľnici, rovnako ako na poľných cestách. So vzhľadom SUV vozidla, kompaktnými rozmermi, veľkou svetlou výškou a pohonom predných alebo všetkých štyroch kolies je Renault KADJAR stelesnením crossoveru. Neodoláte jeho úžasne zmyselnému dizajnu, jeho výbave navrhnutej tak, aby vyhovovala vašim potrebám, jeho vysoko kvalitným prvkom výbavy a množstvu palubných technológii.

Využite výhodu výnimočne priestranného interiéru

Potrebujete väčší priestor? Budete prekvapení, koľko miesta ponúka interiér Renault KADJAR. Priestor nad hlavami cestujúcich patrí medzi najlepší vo svojej triede, na zadných sedadlách medzi sedákmi a stropom nájdete priestor 910 mm. Rovnako tak šírka 1 455 mm na zadných sedadlách v úrovni lakťov sa radí medzi najlepšie vo svojej triede. KADJAR je ideálny pre výlet do terénu s priateľmi.

Využite najlepší palubný multimediálny systém

Užite si ovládanie svojho vozidla koncami prstov. Užívateľsky priateľský multimediálny systém R-LINK 2 poskytuje vylepšené zážitky z jazdy. Jeho veľká dotyková obrazovka zaisťuje skvelý užívateľský komfort. Posúvajte ikony, posúvajte stránky nahore a dole pri čítaní informácii, priblížte si obraz pre väčší detail... Je to na vás!

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie