E-NV200

ŽIVOT S ÚŽITKOVÝM ELEKTROMOBILOM

STE PRIPRAVENÍ ZMENIŤ SVOJE PODNIKANIE?

Keď skombinujete náš zákazníkmi oceňovaný model NV200 a špičkový 100 % elektrický Nissan LEAF (ktorého sa predalo už viac než 130 000 kusov), získate revolučné a inovatívne výhody pre svoje podnikanie. Vozidlo e-NV200 je vybavené rovnakou technológiou ako Nissan LEAF. Jeho zaobstaranie sa oplatí už od začiatku. Vďaka 100 % elektrickej prevádzke budete môcť významne znížiť prevádzkové náklady a negatívny dopad vášho podnikania na životné prostredie. S modelom e-NV200 sa vám otvárajú nové možnosti podnikania. Zvoľte si spôsob práce, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

ZNÍŽTE SVOJE NÁKLADY. ZVÝŠTE SVOJU EFEKTIVITU.

Predstavte si, že by ste už nikdy nemuseli utrácať množstvo peňazí za benzín, výmenu oleja alebo servis prevodovky. To sa vám môže splniť! Prejdite s modelom e-NV200 na 100 % elektrický pohon. Znížite nielen prevádzkové náklady, ale ušetríte taktiež čas. Údržba tohto typu vozidla znamená kratšie prestoje. Najväčšou výhodou však je, že toto cenovo veľmi výhodné vozidlo je jedno z najekologickejších sériovo vyrábaných dodávok na trhu.

VYTVORENIE NOVÝCH OBCHODNÝCH PRÍLEŽITOSTÍ

Pretože model e-NV200 je vozidlo s nulovými emisiami a tichým motorom, môžete ho využiť k nočným rozvozom v obytnej zástavbe, zastrešených priestoroch a chránených oblastiach. Už žiadny hluk a znečistenie v dôsledku CO2 na pracovisku a u vašich zákazníkov.

PRACUJTE SO 100% ELEKTRICKÝM VÝKONOM

Než vyrazíte, skontrolujte, že máte úplne nabité. Tak získate 170 km(NEDC- New European Driving Cycle) 1 navšetky vaše vykládky, vyzdvihnutia, schôdzky a dodávky. Vďaka systému regeneratívneho brzdenia z každého nabíjania svojho vozidlae-NV200 získate maximum. Pri jazde bez motoru, spomaľovaní alebo brzdení sa batériadobíja. Získate tak výhodu v prevádzke, kde je nutné neustále zastavovať a znovu sa rozbiehať.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie