Nissan a Arctic Trucks vyzbrojili Navaru do terénu

Nissan prišiel s vylepšenou verziou Navary minulý rok. Okrem vylepšenia systému zavesenia kolies sa sústredil na prevodovky a zvýšenie užitočného zaťaženia vozidla. Nová šesťstupňová manuálna prevodovka má prispieť k zníženiu vibrácií a uľahčiť radenie prevodových stupňov. Vylepšená automatická 7-stupňová prevodovka má zas lepšie reakcie.


Teraz prichádza Nissan so špeciálnou verziou Navary s názvom OFF-ROADER AT32. Nadväzuje tak na predchádzajúcu limitovanú edíciu #GoAnywhere. Na špeciálnej verzii spolupracoval s islandskou spoločnosťou Arctic Trukcs. Výsledkom nie sú len vonkajšie zmeny, ale aj optimalizovaný zvýšený podvozok Bilstein. Vozidlo si v teréne pomôže aj 31,6-palcovými pneumatikami Nokian, ktoré využívajú systém dvoch ventilov pre pohodlnejšiu a rýchlejšiu úpravu tlaku v pneumatike. Úprava tlaku v pneumatike podľa typu terénu je pre off roadistov bežnou praxou. Pick up je vyzdobený na viacerých miestach špeciálnym emblémom. K dispozícii sú aj príplatkové prvky ako šnorchel na nasávanie vzduchu, ktorý umožňuje autu bezpečne sa brodiť cez vodu s hĺbkou 800 mm.


Našu ponuku skladových vozidiel Nissan Navara si môžete pozrieť tu.


ZDROJ: https://auto.sk/clanok/2787-nissan-navara-at32

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie