Jaguar dnes predstaví nový F-Type, bude to spektakulárne

Predstavovanie nových modelov automobilky Jaguar Land Rover sa v poslednom čase nezaobíde bez kaskadérskych kúskov. V minulosti sme videli už jazdu Jaguaru XF na lanách vo výške ponad rieku, model F-Pace zas absolvoval 360-stupňový akrobatický looping a nakoniec prišiel Jaguar E-Pace a jeho 270-stupňový výkrut počas skoku dlhého 15,3 m.


Niečo podobné predvedie Jaguar aj dnes večer pri predstavení Jaguaru F-Type. Zatiaľ sme mohli vidieť len krátke video, zverejnené na sociálnej sieti, na ktorom je ukázaná známa hračkárska trať od Hot Wheels. Môžeme očakávať, že rovnaké nástrahy ako ponúka Hot Wheels, absolvuje aj skutočný model F-Type. Na technické detaily o novom F-Type si musíme do večera počkať. Očakáva sa, že benzínový motor V6 bude nahradený radovým šesťvalcom s hybridnou technológiou. Nezodpovedaných otázok je zatiaľ viac, špekuluje sa hlavne o tom, či Jaguar zachová v ponuke aj manuálnu prevodovku.

ZDROJ: https://auto.sk/clanok/2679-jaguar-dnes-predstavi-novy-f-type-bude-to-spektakularne

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie