Nový Land Rover Defender. Fotky očakávanej novinky unikli ešte pred premiérou.

Land Rover Defender je jednou z najviac očakávaných automobilových noviniek tohto roku. Fanúšikovia na jeho príchod čakajú už roky, veď jeho slávny predchodca sa prestal vyrábať už v roku 2016 a už vtedy sa hovorilo o prípravách novej generácie. Tá sa nakoniec konečne ukáže na nadchádzajúcom frankfurtskom autosalóne.Ako už to tak ale v dnešnej dobe býva, automobilka neudržala tajomstvo svojej novinky až do oficiálnej prezentácie. Už na konci augusta unikli na verejnosť fotografie odmaskovaného DEFENDER, ktorý bol zachytený počas nakrúcania novej bondovky No time to die. Teraz sa potom na internete objavili ďalšie snímky, z pripravovaného čísla juhoafrického časopisu SA4x4 Magazin, vďaka ktorým už poznáme vzhľad pripravovaného SUV zo všetkých strán.Nový Defender si tak zachová hranatú siluetu predchodcu a niektoré odkazy na slávny offroad (svetlomety, rezervné koleso na veku kufra), inak ale pôsobí úplne moderne. Land Rover Defender sa oficiálne predstaví zajtra 10. septembra na frankfurtskom autosalóne.


ZDROJ: https://www.auto.cz/tohle-je-novy-land-rover-defender-fotky-napjate-ocekavane-novinky-unikly-pred-premierou-131018

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie