Predstavenie nového modelu Range Rover Evoque

DIZAJN EXTERIÉRU

Menej línií, čistejšie povrchy a vysoká úroveň precíznosti, to všetko dodáva modelu Range Rover Evoque moderný a dokonale spracovaný dizajn. Nezameniteľný vzhľad vozidlu dodávajú zapustené, vysúvacie kľučky dverí, voliteľné 21-palcové disky a maticové LED svetlomety vybavené prednými a zadnými smerovými svetlami s efektom animácie.

FIRST EDITION

Range Rover Evoque First Edition ponúka exkluzívne detaily, ako napríklad 20-palcové disky štýlu 5079 s 5 delenými lúčmi, osvetlené prahové lišty a ozdobné prvky z tmavého hliníka Gradated Linear Dark Aluminium s nápisom First Edition. Dostupné farby karosérie zahŕňajú sivý lak Nolita Grey, strieborný Seoul Pearl Silver a biely Yulong White.

MATICOVÉ LED SVETLOMETY

Súčasťou našej ponuky inovatívnych technológií sú maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami, ktoré disponujú funkciou adaptívneho nastavenia lúča svetiel. Tým sa zabezpečuje čo najčastejšie využívanie diaľkových svetiel a skvelá viditeľnosti. Ak sa objavia vozidlá v protismere, dôjde k zatieneniu príslušnej časti svetiel, aby neoslňovali protiidúcich vodičov.

V TERÉNE

Kombináciou kultivovaného chodu so skvelou ovládateľnosťou v teréne Range Rover Evoque hravo zvládne aj extrémne jazdné podmienky, pričom mu pomáha systém Terrain Response 2*, systém snímania hĺbky vody pri brodení a systém regulácie zjazdu z kopca.


Viac informácií o novom modely Range Rover Evoque nájdete na našom webe už čoskoro.

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie