RANGE ROVER SPORT

Najdynamickejší Range Rover

DIZAJN

Vďaka športovejším krivkám a výkonnému, mohutnému vzhľadu je Range Rover Sport predurčený na to, aby zaujal. Čistejší a dynamickejší, všade kam sa pozriete - od novej masky Range Rover Sport, prepracovaných otvorov na kapote až po kultivované, avšak športové disky kolies.

VÝKON

Rad výkonných pohonných jednotiek prináša úžasný výkon na cesty. Päťlitrový kompresorom prepĺňaný zážihový motor V8 ponúka vyšší výkon 525 koní a kombinácia moderného zážihového motora Ingenium a elektromotora prináša modelu Range Rover Sport PHEV pozoruhodný výkon.

TECHNOLÓGIA

Náš informačno-zábavný systém Touch Pro Duo skvele spája dva dotykové displeje s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 10". Systém Touch Pro Duo môžete používať spolu s plnofarebným projekčným displejom a interaktívnym displejom pre vodiča, aby ste mohli naraz sledovať a ovládať viacero funkcií.

VÝKON V TERÉNE

Ukážkové terénne schopnosti modelu Range Rover Sport vyplývajú z kombinácie pohonu všetkých kolies (AWD) a unikátnych, inovatívnych technológií pre každý terén.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie