Range Rover

Dokonalý Range Rover

DIZAJN

Vďaka svojej línii plávajúcej strechy, plynulej bočnej línii a línii spodnej časti sme nechceli znova navrhnúť Range Rover, jednoducho sme ho vylepšili. S množstvom inovatívnych funkcií, ako sú laserové LED svetlomety Pixel, s ktorými má ešte dokonalejší vzhľad.

VÝKON

Skutočne prvotriedny zážitok z jazdy. Úžasný a obdivuhodne zariadený interiér modelu Range Rover ponúka luxusný komfort štyroch sedadiel s možnosťou obsadenia piatimi cestujúcimi. Zadné sedadlá majú teraz väčší sklon a hlbšie čalúnenie pre väčšie pohodlie.

TECHNOLÓGIA

Od dotykových tlačidiel na volante, ktoré sú skryté, kým sa ich nedotknete, až po nádherne integrovaný 10-palcový displej systému Touch Pro Duo sa v modeli Range Rover nachádza množstvo technológií, ktoré prinášajú kultivovanú a istú jazdu.

SCHOPNOSTI V TERÉNE

Range Rover je prvé vozidlo, ktoré kombinuje luxus a kultivovanosť so svetoznámymi schopnosťami na každom povrchu. Neustále na špičke. Ukážkové terénne schopnosti modelu Range Rover vyplývajú z kombinácie pohonu všetkých kolies (AWD) a unikátnych, inovatívnych technológií pre každý terén.

INTELIGENTNÝ SYSTÉM STOP/ŠTART

Všetky pohonné jednotky v modeli Range Rover Sport sú vybavené technológiami s nízkymi emisiami CO₂. Pokročilý inteligentný systém Stop/Štart znižuje spotrebu paliva a režim ECO zabezpečuje, aby Range Rover fungoval efektívnejšie. Automaticky vykonáva sériu činností - od zjemňovania reakcie škrtiacej klapky a zmeny prevodových stupňov až po vypnutie vyhrievania vonkajších spätných zrkadiel.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie