Land Rover Discovery

Najvšestrannejšie sedemmiestne SUV

PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Dizajnové úpravy model Discovery opticky znížili a rozšírili. Prispeli k tomu nové svetlomety a zadné svetlá, ale tiež zošľachtená mriežka chladiča a nové nárazníky. Jeho modernú krásu podčiarkuje aj zdokonalená vizuálna harmónia zadnej časti karosérie a nový dizajn 20- až 22-palcových diskov kolies.

MILD HYBRIDNÝ POHON

Čistejší. Hospodárnejší. Mild hybridná pohonná sústava využíva akumulátor na získavanie, ukladanie a opätovné využívanie energie, ktorá by sa inak pri spomaľovaní stratila. K dispozícii je s motormi D250, D300 a P360.

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Zaručuje sebaistú jazdu na cestách aj mimo nich. Na šmykľavých povrchoch, ako je napríklad tráva a sneh, pohon všetkých kolies (AWD) v spolupráci so systémom Terrain Response automaticky rozdeľuje hnaciu silu medzi predné a zadné kolesá, čím zaisťuje maximálnu možnú priľnavosť.

SEDEM PLNOHODNOTNÝCH SEDADIEL

Ak chcete ísť na výlet ako sedemčlenná skupina, či už ste partia priateľov alebo rodina s deťmi, náš sedemmiestny Land Rover Discovery ponúka dokonalé riešenie na každý deň. A vďaka výškovému odstupňovaniu a vyhrievaniu sedadiel vo všetkých radoch si každý môže v absolútnom pohodlí vychutnať výhľad dopredu.

TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE

Interiér nového modelu ponúka vylepšenia, ktorých účelom je zvýrazniť exkluzívne postavenie a remeselné spracovanie jeho plnohodnotného sedemmiestneho usporiadania. Priestranná kabína je vybavená najmodernejším multimediálnym systémom Pivi Pro od automobilky Land Rover. Úplne prepracovaný stredový panel má o 48 % väčšiu 11,4-palcovú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením Full HD, ktorá má rýchle a intuitívne rozhranie.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie