Dacia Sandero

Ideálne mestské vozidlo na každý deň

Ešte modernejší a dynamickejší dizajn

Dacia Sandero naozaj netrpí nedostatkom štýlu. Plynulé línie, zvýraznené krivky, nová chrómovaná mriežka chladiča, predné a zadné svetlomety s novým svetelným podpisom, nové hliníkové disky kolies a nové ozdobné kryty kolies... Vďaka týmto prvkom je Dacia Sandero dynamickejšia a modernejšia ako kedykoľvek predtým. Určite sa do nej zamilujete na prvý pohľad.

Dokonalejšie v každom detaile

Dacia Sandero je vylepšená zvnútra aj zvonku. Nové čalúnenie, výduchy ventilácie, nový stredový čelný panel s upraveným dekorom, nový štvorramenný volant, prvky matného chrómu*... Novo navrhnutá kabína si vás získa.

* Závisí od verzie.

Veľkorysý interiér

Usaďte sa a vychutnajte si nový priestranný interiér: päť plnohodnotných sedadiel a batožinový priestor, ktorý je jedným z najväčších vo svojej triede. Interiér je takisto praktický: Zadné operadlá sú sklopné v pomere 1/3-2/3, pridali sme nové úložné priestory pre celú rodinu... Navrhli sme všetko tak, aby sme vám uľahčili každodenný život. Bez ohľadu na to, či cestujete sami alebo máte spolucestujúcich, je Dacia Sandero ideálne vozidlo do mesta, ktoré je pripravené poskytnúť vám každý deň optimálne pohodlie.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Film Dacia Sandero

Pozrite si vo videu, čo všetko Dacia Sandero ponúka.

Prehraj video

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie