NOVÁ DACIA LOGAN

Priestranný rodinný sedan

PRIESTRANNÝ RODINNÝ SEDAN

Nový Logan odhaľuje nový modernizovaný vzhľad s robustnou siluetou, ktorému dominuje novo navrhnutá predná časť zvýraznená novými svetlometmi s LED technológiou so svetelným podpisom v tvare Y. Tento sedan má praktickú výbavu, modulárny batožinový priestor a jeden z najväčších interiérov vo svojej kategórii, čo znamená, že si cestovanie môže užiť celá rodina.

DACIA LPG: MÚDRA VOĽBA PRE VAŠE VOZIDLO!

Nový Logan je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG. Toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné bezpečné riešenie je do vozidla vstavané už pri výrobe a ponúka čistejšie a ekologickejšie cestovanie. S týmto riešením ušetríte za palivo, a znížite svoje emisie CO2. Táto konfigurácia naviac výrazne predlžuje dojazd vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k ponúka váš motor nielen úsporu, ale aj radosť z jazdy.

Bezkľúčový prístup a štartovanie

Vďaka hands-free karte Dacia je odomknutie a zamknutie vozidla hračkou. K naštartovaniu stačí len stlačiť tlačidlo!

LED stretávacie svetlomety

Stmieva sa? Stretávacie svetlomety s LED technológiou sa vďaka svetelnému senzoru automaticky rozsvietia a zaistia vám lepšiu viditeľnosť za všetkých podmienok. Začína pršať? Vďaka dažďovému senzoru sa stierače spustia automaticky.

100% pohodlný priestor pre cestujúcich

Ponúknite svojim cestujúcim ten najlepší zážitok z cestovania! Vďaka novo navrhnutým sedadlám pre dosiahnutie lepšieho pohodlia a zadným odkladacím stolíkom s držiakmi nápojov je vozidlo Nový Logan prispôsobený na mieru potrebám celej rodiny.

Prepracovaná palubná doska

Novo navrhnutá palubná doska ponúka všetky ovládacie prvky intuitívne vždy v dosahu. Vďaka tomu nebola jazda nikdy jednoduchšia a príjemnejšia.

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie