Dacia Logan MCV

Kombi, do ktorého sa vmestia všetky vaše sny!

Priestor pre všetkých a pre všetko!

Dacia Logan MCV maxi kombi ponúka ideálny priestor potrebný na prepravu čohokoľvek a kohokoľvek. Týchto päť plnohodnotných sedadiel ponúka všetok komfort, aby ste mohli cestovať ako rodina, pričom ich mimoriadna modularita vám uľahčuje život. Zadné operadlá sklopné v pomere 1/3 – 2/3, umožňujú prepravu dlhých alebo objemných predmetov a usporiadanie priestoru podľa vašich potrieb.

Batožinový priestor XXL a praktické úložné priestory

Dacia Logan MCV vám ponúka batožinový priestor XXL, ktorý si môžete prispôsobiť svojim potrebám, aby bol vaším partnerom pri všetkých aktivitách. Má širokú škálu odkladacích priestorov na palube: nové vrecko na telefón na boku predného sedadla spolujazdca, sieťka v prednej časti kabíny*, nový držiak fľaše vzadu, osvetlená odkladacia schránka*, veľké odkladacie priestory na predných a zadných dverách, skrinka na prístrojovej doske, mapové vrecká, držiak nápojov ... Vpredu aj vzadu má každý toľko úložného priestoru, koľko potrebuje pre svoju batožinu.*

* Závisí od verzie.

Precízny interiér

Usaďte sa na palube modelu Dacia Logan MCV. Vychutnajte si pohodlie a obdivujte nové prevedenia. Starostlivo navrhnutá kabína vás určite očarí. Nové čalúnenie, nové vetracie otvory, nový stredový čelný panel s novým lemovaním, nový štvorramenný volant, nový matný chrómový povrch*... Prepracovaná kabína a moderný vzhľad si vás získajú.

*Závisí od verzie.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Film Dacia Logan MCV

Pozrite si vo videu, čo všetko Dacia Logan MCV ponúka.

Prehraj video

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie