Dacia Duster

Mimoriadny štýl a charakter

Zdolajte všetky terény

Vďaka vysokému podvozku a veľkým nájazdovým uhlom má Dacia Duster skutočné vlastnosti off-roadu a zvládne väčšinu situácií na ceste aj mimo cesty. Napriek svojej veľkosti je Dacia Duster stále kompaktné vozidlo s veľkou hybnosťou a pôsobivým výkonom v akomkoľvek teréne. Vďaka skrátenému prvému prevodovému stupňu prevodovka Dacie Duster vám umožní prejsť nerovný terén, ľahko sa rozbiehať do kopca alebo prepravovať ťažký náklad a tiež zadržiavať auto na strmých kopcoch.
Jeho off-road technológia vychádza z odborných znalostí vozidiel Nissan. Táto technológia pomohla modelu Duster prekonávať prekážky na Sahare a zvíťaziť na Rallye Aïcha des Gazelles (kategória SUV) pri jej prvom pokuse v roku 2013.

Revolúcia v interiéri

Dacia Duster sa môže pochváliť mimoriadne pohodlnými sedadlami a množstvom odkladacích priestorov. Využívajte 475-litrový* batožinový priestor, osvetlenú odkladaciu schránku, držiak na nápoje a sedadlá sklopné v pomere 1/3 : 2/3.

Dacia Duster tiež umožňuje prepravu veľmi dlhých predmetov bez akýchkoľvek problémov! Po sklopení predných a zadných sedadiel získate ložnú dĺžku 2,60 m, pričom môžete jazdiť so zatvoreným kufrom.

*Závisí od verzie.

Robustný a moderný dizajn

Upravený vzhľad potvrdzuje dobrodružnú povahu vozidla Dacia Duster. V interiéri sa Dacia Duster môže pochváliť elegantným štýlom s chrómovanou mriežkou a prednými svetlometmi s dvojitou optikou. Kto tvrdí, že dobrý vkus je drahý?

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie