Dacia Dokker

Najpredávanejšia osobná dodávka

Praktické a pohodlné auto na každodennú jazdu

Dacia Dokker je prvým skutočným vozidlom pre voľný čas v ponuke Dacia. Univerzálny a praktický model sa dá prispôsobiť všetkým Vašim požiadavkám, či už potrebujete priestor pre cestujúcich alebo nákladový priestor. Batožinový priestor Dacie Dokker je najdlhší na trhu - 1,16 m. Vďaka možnosti skladať a sklápať zadné sedadlá je veľmi ľahké zmeniť konfiguráciu z piatich sedadiel na štyri, tri alebo dve sedadlá. Obsahuje tiež množstvo šikovných odkladacích priestorov: horný odkladací priestor, vrecká v sedadlách, príručná schránka atď.

Harmonický dizajn

Univerzálne vozidlo pre voľný čas s rekordnou priestrannosťou, Dacia Dokker myslí aj na vonkajší dizajn. Harmonické a pevné línie Dacie Dokker pri dĺžke 4,36 m vyjadrujú robustnosť a dynamický výkon. Vysoká okenná čiara a chránené svetlomety zabezpečujú zvýšenú odolnosť. Strešné lyžiny, ochranné bočné lišty karosérie a hmlové svetlá tiež prispievajú k rozhodne asertívnemu štýlu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie